Kariéra

Energický a zapálený obchodník/obchodnice pro prodej Ekonomického systému - FENS

Hledáme někoho se zápalem pro práci s lidmi, někoho vstřícného, kdo alespoň částečně rozumí problematice obchodu a prodeje. Jde o práci na dohodu nebo živnostenský list. Vaše odměna bude závislá na Vašich výsledcích. Jestliže rádi jednáte s lidmi, usínáte s diářem pod polštářem a raději voláte než smskujete, tak jste člověk pro nás!

Náplň práce:

  • Vyhledávání a zajišťování obchodních příležitostí pro prodej ekonomického systému.
  • Prezentace nabízeného produktu.
  • Dlouhodobá práce s našimi zákazníky.
  • Spolupráce s technickým a servisním týmem.

Požadujeme:

  • Alespoň základní zkušenosti s obchodem.
  • Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost a důvěryhodnost.
  • Samostatné rozhodování.
  • Schopnost běžné práce s internetem a MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint).

Nabízíme:

  • Ohodnocení v závislosti na dosahovaných výsledcích.
  • Práce v mladém dynamickém kolektivu rychle rostoucí firmy.
  • V případě zájmu a schopností, možnost růstu odpovědnosti a ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní doba.

Nástup: ihned.