Verze

FREE - Verze zdarma

Systém FENS můžete také používat ve verzi FREE, která Vám umožní testování systému v reálném nasazení. Do verze FREE je nutná registrace a bude vám vytvořen unikátní přístup. Získáte přístup ke všem modulům a funkcím. Budete omezeni pouze počtem vystavených faktur a kontaktů. Jestli se pro náš systém rozhodnete, aktivujeme Vám plnou verzi systému.

Svou FREE verzi můžete registrovat zde nebo v části Objednat/Registrace, kde vyberete verzi FREE.

BUSINESS OSVČ

Tato verze je určená pro živnostníky. V rámci jedné licence je neomezený počet přistupujících uživatelů. Verze obsahuje všechny moduly a funkce. Umožňuje také generování daňového přiznání. Verze BUSINESS OSVČ je odlišná od verze BUSINESS na základě Vaší registrace v OR. V rámci registrace, proto vybíráte pouze verzi BUSINESS.

Svou BUSINESS verzi můžete registrovat zde nebo v části Objednat/Registrace, kde vyberete verzi BUSINESS.

BUSINESS 

Tato verze je určená pro firmy, malé a střední společnosti. V rámci jedné licence je neomezený počet přistupujících uživatelů. Verze obsahuje všechny moduly a funkce.

Svou BUSINESS verzi můžete registrovat zde nebo v části Objednat/Registrace, kde vyberete verzi BUSINESS.

PREMIUM

Verze PREMIUM je určena zákazníkům, kteří požadují přizpůsobení FENS na míru nebo vyžadují vlastní nebo oddělený hosting. Pro konkrétní řešení nás prosím kontaktujte na info@fens.cz.