Vlastnosti

Přístup kdekoliv

Systém je dostupný kdekoliv přes internetový prohlížeč. Je nezávislý na platformě, čili nezáleží na tom, jestli máte Windows, Linux, Mac nebo Android, podstatný je jenom internetový prohlížeč.

Bez instalace

FENS je instalovaný na našich serverech a zveřejněný přes šifrované spojení zákazníkům. Instalace nových modulů a vylepšení zůstává na nás, není potřeba Vaše interakce nebo instalace aktualizací, všechno je automatické.

Neomezený počet uživatelů

Filozofií systému FENS je jednoduchost, proto nerozlišujeme verze dle modulů nebo počtu uživatelů, zkrátka náš zákazník má dostupné všechno, kdekoliv a pro jakýkoliv počet uživatelů. Každého uživatele je možné navíc zařadit do určité skupiny nebo nastavit jenom určitá oprávnění pro přístup.

Výhodná cena

Chceme pro Vás vytvořit alternativu k jiným ekonomickým systémům. Z vlastních zkušeností víme, že není snadné se rozhodnout, který systém používat, a které moduly pro kolik uživatelů zakoupit a investovat několik tisíc do potenciálně špatného rozhodnutí. Proto Vám nabízíme alternativu, náš produkt za cenu 300 Kč bez DPH měsíčně pro živnostníky a 500 Kč bez DPH měsíčně pro firmy.

Bez závazků

Našim cílem je spokojený zákazník a naším cílům věříme a děláme všechno, abychom je naplnili. Proto po Vás nechceme závazky, že budete měsíční „paušál“ nuceni hradit několik let, bez ohledu na Vaši spokojenost, ale nabízíme Vám možnost se systémem FENS setrvat dle Vašeho uvážení.

Jednoduchost

Našim cílem je, nabídnout Vám produkt, který je snadný v ovládání a dostupnosti. FENS je určen pro uživatele, který nemusí umět ekonomiku nebo účetnictví. Náš systém má být alternativou k „ekonomickému“ systému vedenému v MS Excelu nebo MS Wordu, který je dlouhodobě neudržitelný a přináší sebou problémy.

Automatické zálohování

Data systému FENS jsou automaticky zálohována každých 15 min. na našich serverech. V případě výpadku jsme schopni data obnovit během několika minut. Už nemusíte mít strach o data, která by ukládal jiný ekonomický systém pouze na Váš počítač.

Šifrovaný přenos dat

Když se budete do systému FENS přihlašovat, všimněte si, že adresa v internetovém prohlížeči začíná https. Daná adresa znamená internetový přístup přes protokol SSL, stejně jako třeba internetové bankovnictví. Na daný přístup máme podepsaný certifikát, který nám i Vám zabezpečuje, že se žádná jiná stránka nemůže tvářit jako FENS, bez toho, aby Vás internetový prohlížeč na to upozornil.